ПАРЄ феєрично «прославилась», - Ар'єв про повернення делегації РФ

Голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв розповів, що Світова преса «рознесла ПАРЄ в хлам» за рішення повернути російську делегацію. Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє УНІАН.

«Світова преса рознесла ПАРЄ в хлам за рішення повернути російську делегацію. Пам‘ятаю, як у Раді Європи жалілися, що діяльність організації висвітлюється недостатньо. От, мають сповна! Я попереджав їх тими самими словами, які тепер друкують в оглядах: довіру до Ради Європи буде суттєво підірвано, бо не може головна європейська організація із захисту прав людини і верховенства права сама топтатися і по одному, і по іншому», – написав Ар’єв.

Він вважає, що тепер на відновлення репутації ПАРЄ підуть роки.

«Мало того, Росія досі не заплатила Раді Європи те, що заборгувала через фінансовий шантаж, бо повноваження їхньої делегації українці підвісили на гачок рішенням передати справу у Венеціанську комісію і не дали обрати віцепрезидентом ПАРЄ Слуцького, який перебуває під санкціями ЄС. Але навіть якщо росіяни заплатять, то це буде ціна індексації зарплат секретаріату за втрату репутації і довіри», – додав політик.

Ар'єв на підтвердження своїх слів додав до посту численні посилання на публікації світових ЗМІ, резюмувавши, що ПАРЄ у пресі феєрично «прославилась».

Нагадаємо, 25 червня Парламентська асамблея Ради Європи погодилася повернути делегацію Росії.