Петро Порошенко зустрівся зі спецпредставником США Куртом Волкером

Голова «Європейської солідарності», п’ятий президент України Петро Порошенко зустрівся зі спеціальним посланником США по Україні Куртом Волкером. Про це повідомляє пресслужба політичної партії.

Порошенко подякував за незмінну і тверду підтримку України з боку Сполучених Штатів у питанні відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Експрезидент України наголосив на передчасності та хибності розмов про запрошення Росії до участі у зустрічах країн групи "Великої сімки".

Крім того, голова «Європейської солідарності» підкреслив важливість введення миротворчого контингенту ООН на окуповану частину Донбасу та продовження військово-технічної співпраці України зі США для припинення російської агресії.

Під час зустрічі наголошено на необхідності звільнення українських заручників Кремля, зокрема Романа Сущенка і Олега Сенцова та  24-х полонених українських моряків.

Также Порошенко и Волкер обговорили продовження тиску на Росію шляхом подальшого зміцнення санкцій, зокрема «азовського пакету».