Порошенко доручив адвокатам підготувати позови проти тих, хто поширює дезінформацію щодо його ставлення до Медведчука

П’ятий президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко доручив своїм адвокатам підготувати правову основу для позовів проти тих, хто поширює неправдиву інформацію щодо його ставлення до партії «Опозиційна платформа — За життя» та її депутата Віктора Медведчука.

Про це повідомляє пресслужба «Європейської солідарності».

За його словами, рішення про введення санкцій проти Медведчука «Офіс президента супроводжує брудною кампанією проти мене особисто, поширюючи фейки, які не мають нічого спільного з реальністю».

Порошенко нагадав, що «потужним бізнесменом» Медведчук став ще за президентства Кравчука, на початку 90-х років, а у велику політику повернувся за президентства Зеленського.

П'ятий президент підкреслив, що нове керівництво Генеральної прокуратури спустило «на гальмах» кримінальну справу проти Медведчука за статтею «державна зрада», яку на початку 2019 року тодішня ГПУ порушила за заявою Ради національної безпеки та оборони.

«Доручаю адвокатам підготувати правову основу для позовів проти тих, хто поширює брехню та дезінформацію щодо мого ставлення особисто до Медведчука та ОПЗЖ», - наголосив лідер «Європейської солідарності».