Порошенко із «Європейською солідарністю» закликали європартнерів продовжити підтримку України, - Геращенко

Сьогодні, 17 липня, експрезидент Петро Порошенко із командою «Європейська cолідарність» провели зустріч з лідерами політичних груп і фракцій Єпропарламента у Страсбурзі. Про це написала у Facebook перша заступниця голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

«Страсбург. Європейський парламент. Петро Порошенко разом з командою сьогодні спілкуються з неформальною групою друзів «Україна – ЄС», з лідерами політичних груп і фракцій. Захист інтересів України і зовнішня політика – сфери, де не може бути політичних відпусток чи виборчих пауз. Ми щасливі зустріти багато справжніх друзів України, і познайомитися з новими депутатами ЄП», – написала Геращенко.

Вона також повідомила, що напередодні дебатів і голосування Європарламенту за резолюцію щодо політв'язнів Кремля Петро Порошенко та команда політсили роблять все залежне, аби у тексті документу були зафіксовані усі прізвища заручників путінського режиму.

«Завтра в Європарламенті відбудуться дебати і прийняття резолюції по політв'язням Кремля. Наша задача – щоб в резолюції були зафіксовані всі прізвища наших політв'язнів. Ми говоримо про посилення тиску на РФ з вимогою звільнення заручників і військовополонених. Ми говоримо про підтримку реформ в Україні, про небезпеку «Північного потоку - 2» й закликаємо наших колег та партнерів з ЄП продовжити підтримку України, не збавляти темп нашого діалогу», – зазначила віцеспікерка.

За її словами, делегація Європейського парламенту буде працювати  спостерігачами під час виборів 21 липня.

Зазначається, що європейські лідери високо оцінили рівень проведення президентських виборів і очікують такого ж бездоганного виборчого процесу на позачергових парламентських виборах.