Порошенко закликав міжнародних партнерів надати Україні зброю

П’ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко у штаб-квартирі НАТО закликав міжнародних партнерів продовжити надання Україні летального озброєння для захисту від російської агресії. Про це Порошенко заявив під час прямого включення з Брюсселя, передає пресслужба партії "Європейська солідарність".

"Пріоритетною позицією є продовження забезпечення постачання для збройних сил України смертельної зброї. І сьогодні у своєму виступі я на цьому наголосив – про необхідність продовження переговорів по контрактам на постачання ударних бойових вертольотів, зенітних комплексів та інших сучасних американських і європейських технологій, які зміцнять можливості для Збройних сил України", – повідомив Порошенко.

"Одночасно ми говоримо про те, щоб продовжувалися ті реформи, які були започатковані в секторі оборони і безпеки. І сьогодні партнери констатують, що розмов про співпрацю з НАТО багато, а темпи співпраці суттєво уповільнилися. Наше завдання – це досягнення реальних результатів. Реальне проведення реформування сектору оборони й безпеки, збільшення бойових можливостей для Збройних сил України. Нами було обговорено абсолютно конкретні кроки спрямовані на продовження цієї співпраці", – наголосив лідер партії "Європейська солідарність".