Порошенко зустрівся з прем'єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем

Перебуваючи у Загребі для участі у Конгресі ЄНП, п'ятий президент України, голова "Європейської cолідарності" Петро Порошенко зустрівся з прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем. Про це повідомляє пресслужба партії.

Порошенко висловив вдячність Пленковичу за його рішучу підтримку України як у справі протидії російській агресії, так і необхідних реформ на шляху європейської інтеграції.

Обговорено підготовку до головування Хорватії в Європейському Союзі у першій половині 2020 року.

Порошенко висловив надію на те, що питанню підтримки України буде передбачено належне місце серед відповідних пріоритетів головування ЄС.

Докладно обговорено ситуацію на Донбасі та відзначено важливість тиску на Росію з метою примусити її виконати свої безпекові зобов’язання відповідним до Мінських домовленостей.

Наголошено на необхідності активної взаємодії задля збереження санкцій проти РФ до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Сторони відзначили неприпустимість інструменталізації правоохоронної і судової систем проти політичних опонентів в України та було висловлено застереження проти тиску на свободу слова та ЗМІ.

Домовлено про подальші контакти у рамках зміцнення відносин партнерства між партією "Європейська cолідарність" та Європейською народною партією.