Посадок немає, тому що садити вже треба своїх, - Гончаренко

В ході позачергового засідання Верховної Ради розглядається питання про відставку українського уряду. Народний депутат від партії "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко прокоментував неспроможність роботи Кабміну, завдяки якому ще кілька місяців тому президент Володимир Зеленський пророкував великі успіхи Україні. Про це він заявив під час виступу з трибуни Верховної Ради у середу, 4 березня.

«Всі пам'ятаємо обіцянку: "Весна прийде - посадки будуть". Посадок немає, тому що саджати вже треба своїх. Замість посадок почалося прибирання Кабміну. А прибирання Кабміну почалася тому, що Гончарук сказав правду всій Україні: "У Зеленського туман в голові, він нічого не розуміє в економіці". І за те його сьогодні звільняють. Я вже говорив, що Зеленський відкрив новий вид губернаторів - "губернатор швидкопсувний". Тепер у нас вже є і "прем'єр швидкопсувний". Тепер у мене до вас питання - чи змінить щось зміна прізвищ на табличках дверей Кабінету міністрів? Абсолютно нічого не змінить, тому що проблема країни сьогодні - це Зеленський, який зібрав всю цю камарілью, яку через півроку майже в повному складі розганяє. Проблема - Зеленський, який в ручному режимі керує всією країною, в тому числі і урядом, який прийшов на посаду глави держави без будь-якого плану і стратегії. І тепер ми бачимо новий підхід - "старий друг краще нових слуг" - це нова приказка сьогодні в країні, яка відображає нову кадрову політику, яку ми бачимо в уряді. І, зрозуміло, люди вже дають цьому оцінку», - сказав Гончаренко.

«Незрозуміло, хто сьогодні виступав у парламенті – Зеленський чи Голобородько? Якщо Голобородько, то в кінці мав з'явитись автомат. Якщо Зеленський, то до кого він звертався? Це він привів цей уряд до влади. Це він привів цей парламент. Це він винен, що в бюджеті діра, а на митниці збирають лайки та хабарі замість грошей в бюджет. Це його депутати пропонують продавати собак за газ, це в його партії ґвалтівники. Виступ Зеленського мав закінчитись словами: "Я винен перед народом України і я йду"», - додав Гончаренко.