Про "відносини" між Україною і Росією говорити зарано - Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що "відносини" між Україною та Росією закінчилися після анексії Російською Федерацією Криму й початку війни на Донбасі, і говорити про їх відновлення зарано. Про це він сказав під час спільної пресконференції з Федеральним президентом Австрії Александером Ван дер Белленом , повідомляє пресслужба глави держави.

Відповідаючи на запитання журналіста про те, які стосунки склалися в нього з президентом РФ Володимиром Путіним, Зеленський зазначив: «На жаль, ми втратили значення цього слова. Втратили після того, як Росія анексувала незаконно Крим і почалася війна на сході країни».

Він підкреслив, что раніше муж Україню й РФ були "прекрасні дружні стосунки", коли "вони завжди казали: брати і сестри", але не сьогодні, коли через бойові дії загинуло близько 14 тисяч людей, а Донбас і Крим окуповані.

«Але хочу сказати відверто: ми почали говорити», – додав Зеленський.

За його словами, початок цього діалогу вже дав результат – встановлення режиму тиші на Донбасі, майже повна відсутність бойових втрат.

«І ми все ж таки змогли повернути 140 полонених додому. Я вважаю, що це і є початок діалогу. А щодо стосунків, мені здається, нам ще дуже-дуже рано говорити», – додав глава держави.