Прямі авіасполучення між Росією і Грузією призупинені

З сьогоднішнього дня, 8 липня, офіційно припинилися прямі польоти між Росією і Грузією. За рішенням Росії, прямі рейси між країнами зупиняють 6 російських і 2 грузинські авіакомпанії. Про це повідомляє Грузія Online.

Останні рейси з Грузії в Росію виконали вчора, 7 липня.

Нагадаємо, 22 червня президент РФ Володимир Путін видав указ, що забороняє російським авіакомпаніям виконувати рейси з Росії на територію Грузії з 8 липня 2019 року. Крім того, він доручив туроператорам в період заборони не продавати путівки з Росії в Грузію.

Через санкції з боку Росії, авіакомпанія «Georgian Airways» прийняла рішення змінити графік прямих польотів до Росії. Тепер рейси напрямком Тбілісі-Москва-Тбілісі будуть здійснюватися з пересадкою через Єреван. З грузинської столиці до Вірменії авіакомпанія буде літати 14 раз в тиждень до кінця літнього навігаційного сезону - по два рейси на день.

Також авіакомпанія Georgian Airways приступає до здійснення регулярних рейсів з Батумі. Рейси за маршрутом Батумі-Єреван-Батумі будуть виконуватися щодня, сім раз в тиждень з 10 липня до кінця літнього навігаційного сезону, повідомляє Агентство цивільної авіації міністерства економіки та сталого розвитку Грузії.