Путін дав відповідь на звернення Зеленського щодо полонених моряків

Питання щодо звільнення українських моряків вирішиться спокійно, в робочому режимі. Таку заяву президент Росії Володимир Путін зробив під час пресконференції за підсумками зустрічі G20, коментуючи заклик президента України Володимира Зеленського звільнити військовополонених моряків, інформує UA|TV.

“На що хотів би звернути увагу. По-моєму, вже новопризначений начальник Генерального штабу української армії підтвердив, що це була провокація української армії. Ми спокійно, в робочому режимі, це питання вирішимо. У нас є питання щодо деяких людей, затриманих в Україні. Тут, крім моряків… Вони виконували наказ, і все. Але вони порушили російський закон. Тому потрібно спокійно, в робочому режимі з цим розібратися”, – сказав Путін.

Також президент РФ згадав про чотирьох полонених, які напередодні повернулися до Києва з окупованих територій.

“Ось хороший приклад контакту з тими, з ким потрібно вести діалог. Якщо нинішня влада так буде вести роботу, звичайно, ми багато чого зможемо досягти”, – додав Путін.

Нагадаємо, 27 червня Володимир Зеленський провів брифінг, в якому звернувся до Володимира Путіна з вимогою негайно повернути захоплених у полон українських моряків.