"Путін… ви самі зрозуміли, хто!": Порошенко жорстко відповів ОПЗЖ

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко з трибуни Верховної Ради жорстко відповів народному депутату від "Опозиційної платформи - За життя" Нестору Шуфричу про Крим.

Про це повідомляє пресслужба "Європейської солідарності".

«Перш за все хотів би скористатися правом репліки і розповісти нешанованій мною п'ятій колоні РФ під назвою "ОПЗЖ", як був захоплений Крим. Незважаючи на те, що в мене інавгурація була в червні, коли вже декілька місяців тривала російська анексія і російська окупація, до сих пір ОПЗЖ не можуть розібратися, хто ж винен в анексії і агресії. Ми від імені всього залу інформуємо вас, що прізвище цієї людини – це Путін. Той, хто подав у свою Раду Федерації закон про право використання російських військ за кордоном. Той, хто ввів війська. Той, хто вбивав кримських татар і українських патріотів. Той, хто захоплював і кидав їх у тюрми», – наголосив Порошенко.

Він нагадав, що присутній у залі заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, який кілька років був політичним в'язнем окупаційної російської влади, міг би "яскраво про це розповісти".

«Якби ви розплющили очі і перестали виконувати завдання країни-агресора, насаджуючи тут тези російської пропаганди, які ви до сих пір мали можливість розповсюджувати через свої канали, які, на щастя, закриті», – зазначив п'ятий президент.

Він наголосив, що ще за часів свого президентства соратники Віктора Медведчука намагалися купити ці телеканали.

«Хочу наголосити, що за часів Порошенка ви спробували купити ці канали за декілька тижнів до завершення моєї каденції. Тоді ви лише хвалили і "топили" за Зеленського. А зараз, коли вас позбавили права обдурювати українських людей, весь цей зал підтримує це рішення. Путін… ви самі зрозуміли, хто!» – резюмував Петро Порошенко, натякаючи на відому фанатську пісню про кремлівського господаря.