Розвиток неможливий під звуки пострілів та вибухів, - Зеленський зробив заяву в ООН

Сталий розвиток неможливий під пострілами і вибухами. Таку заяву президент України Володимир Зеленський зробив під час участі у Саміті ООН щодо Цілей сталого розвитку, інформує 5 канал.

Володимир Зеленський в ООН нагадав: через окупацію Криму та частини Донбасу в Україні було зруйновано критично важливу інфраструктуру та промислові об'єкти, втрачено міжгалузеві зв'язки. Але найголовніше – це втрата життів понад 13 тисяч українців. Президент сподівається, що повернути українські території можна політико-дипломатичним шляхом за підтримки міжнародних партнерів. А Україна йде правильним шляхом розвитку.

"На цьому шляху сьогодні два бар'єри існує. Перший – це внутрішньополітична традиція, коли важливі для розвитку реформи отримують спротив. Алеі з цим нова українська влада обов'язково впорається. Другий бар'єр набагато складніший і нам його не подолати без вашої підтримки, без міжнародної підтримки. Це війна внаслідок російської агресії проти України. Жодна держава не досягне сталого розвитку без миру та відчуття безпеки. Сталий розвиток неможливий під звуки пострілів та вибухів", – наголосив Зеленський.