Саакашвілі запропонував перенести адміністративний центр за межі Києва

Експрезидент Грузії та колишній глава Одеської Обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі, який нещодавно повернувся до нашої країни, запропонував запропонував Зеленському слідувати прикладу Грузії та перенести з Києва адміністративний центр України. Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна", повідомляє Znaj.ua.

Саакашвілі розповів, що у Грузії парламент перенесли зі столиці до Кутаїсі у будівлю, яка, на думку політика, гірше, ніж будівля Верховної Ради України.

"Ми перенесли парламент до Кутаїсі і я хочу, щоб в Україні теж зробили, щоб адміністративний центр винести за межі Києва, новий будинок, з чистого листа почати", - сказав Саакашвілі.

Додамо, що президент України Володимир Зеленський не бажає залишаться в будівлі Адміністрації президента, там на його думку, краще зробити музей, а адміністрацію перенести в інше місце. Таким розглядають Український дім на Європейській площі у столиці.

Новий сучасний офіс глави держави, за словами голови адміністрації президента Андрія Богдана, має бути зі скляними стінами європейського типу - "опенспейс" куди може спокійно прийти будь-який громадянин України, або побачити з вулиці, що відбувається всередині.