«Слуги народу» виключили з фракції Скороход та Полякова

З фракції «Слуга Народу» на засіданні вирішили виключити двох народних депутатів — Антона Полякова та Анну Скороход. Про це повідомив заступник глави фракції Олександр Корнієнко, передає Інтерфакс-Україна.

«Їх виключили за порушення домовленостей щодо спільної позиції з тих питань, щодо яких фракція виробила спільну позицію», — сказав Корнієнко.

Водночас Корнієнко не виключає поповнення фракції шляхом позафракційних депутатів.

«Не те, щоб вони повинні вступити, але є така можливість. Є багато позафракційних депутатів, які хочуть стати частиною «Слуги народу». Я зараз не буду це розголошувати», — сказав Корнієнко.

Він запевнив, що потенційні кандидати на вступ до фракції пройдуть перевірки, а питання їх вступу в команду «Слуги народу» буде винесено на рішення політсили в парламенті.

Коментуючи рішення фракції, депутатка Анна Скороход сказала, що завжди підтримувала позицію президента.

«Тепер ми можемо без переслідувань говорити те, що ми думаємо, і голосувати дійсно за програму президента, а не за ті закони, які нам пхають під гаслами й під егідою законів президента. Ми ніколи не йшли проти президента, ми навпаки завжди його підтримували, і будемо продовжувати підтримувати», — зазначила вона

Депутатка також назвала смішними звинувачення в тому, що вона з чоловіком нібито хотіли дати хабаря парламентаріям.

У свою чергу Поляков стверджує, що звинувачення фракції необґрунтовані.