Стало відомо, хто став заступником керівника апарату Вищого антикорупційного суду

Голова Державної судової адміністрації України призначив на посаду заступника керівника апарату Вищого антикорупційного суду Оксану Літвінову з випробувальним строком три місяці. Відповідний наказ видав голова Державної судової адміністрації, повідомляє Судова влада України.

"31 липня 2019 року Головою Державної судової адміністрації України видано наказ №272/к, яким Літвінову Оксану Іванівну призначено на посаду заступника керівника апарату Вищого антикорупційного суду зі встановленням випробувального строку на три місяці", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 29 липня 2019 року на адресу Державної судової адміністрації України надійшов лист від голови Вищого антикорупційного суду Олени Танасевич, яка не погоджується з призначенням Літвінової на посаду заступника керівника апарату вказаного суду.

Тому, враховуючи норми законодавства, у разі непогодження головою суду кандидатури переможця конкурсу, голова Державної судової адміністрації України, як суб’єкт призначення, зобов’язаний призначити такого переможця без відповідного погодження, але з обов’язковим встановленням строку випробування до 6 місяців.

Згідно даних ДСА України, за результатами відкритого та прозорого конкурсу переможцем визначено Літвінову Оксану Іванівну.