Стало відомо, які законопроєкти "Слуга народу" уже пише для наступної Ради

Партія “Слуга народу” уже готує концепції законопроєктів, які планує ухвалити у Верховній Раді після виборів. Про це повідомляє пресслужба партії, передає Вголос.

У центральному штабі партії створено 21 робочий комітет за основними напрямами діяльності, які займатимуться підготовкою законопроєктів.

Голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков розповів, що комітети працюватимуть за принципом роботи комітетів у парламенті, до них увійшли люди з виборчого списку партії.

У партії додали, що для них важливо прийти до парламенту не з порожніми руками. Також Разумков заявив, що перед ними стоїть завдання протягом трьох тижнів напрацювати концепції документів, щоб після виборів не втрачати часу.

Він переконаний, що участь у робочих комітетах до виборів допоможе кандидатам розпочати роботу у комітетах ВР без додаткового перехідного періоду.

Повідомляється, що "Слуга народу" напрацьовує законопроєкти у таких напрямах: політична реформа; антикорупційна реформа; безпека і оборона; зовнішня політика і дипломатія; судова реформа; реформа правоохоронних органів; економічна стратегія.

А також податкова, бюджетна, митна, регуляторна політика, публічні фінанси; інноваційна економіка; соціальна сфера; енергетика і тарифи; інфраструктура; екологія; освіта і наука; медицина; гуманітарна політика; децентралізація; аграрна політика; регламент; молодь та спорт; діджиталізація та IT.