Терористи "ДНР" відмовились виконувати рішення "нормандської зустрічі": Україні висунуто ультиматум

Всі домовленості, досягнуті на саміті "нормандської четвірки" у Парижі, не будуть виконані терористичної організацією "ДНР", поки Україна не опублікує "повний і коректний" текст підсумкового комюніке саміту. Про це повідомив ватажок "ДНР" Денис Пушилін, передають підконтрольне терористам «Донецкое агентство новостей».

"Ми заявляємо, що ні обмін полоненими, ні чергове перемир'я, ні інші рішення "нормандської четвірки" не можуть бути реалізовані доти, поки Україна офіційно не опублікує правильний текст комюніке "нормандської четвірки" без спотворень і неузгоджених вставок", - сказав Пушилін .

За його словами, українська влада навмисно опублікували спотворений текст документа.

Пушилін стверджує, що в реальному документі було зазначено, що сторони "обговорюватимуть всі правові аспекти особливого статусу Донбасу", однак текст, опублікований Києвом, містить інше трактування цього пункту - в ньому йдеться про обговорення "всіх правових аспектів Закону про особливий статус".

"Вони тим самим звужують поняття особливого статусу до одного закону. А це повинен бути цілий комплекс законів і угод. В тому числі, і поправки до конституції України", - додав ватажок контрольованих Росією терористів.