У разі необхідності Рада голосуватиме руками - Стефанчук

Представник президента у Верховній Раді обраний народний депутат від «Слуги народу» Руслан Стефанчук заявив, що парламент нового скликання у разі необхідності буде голосувати руками. Про це Стефанчук заявив на брифінгу біля будівлі парламенту, де співробітники ДБР та СБУ проводять слідчі дії.

«Я дуже сподіваюсь, що буде все нормально, і я дуже застеріг би усі інші сторони, які хочуть, щоб це не було нормально, тому що навіть попри зрив якогось голосування, ми будемо готові голосувати руками, але ми призвані сюди для того, щоб забезпечувати волю народу України», — заявив Стефанчук.

Він назвав події навколо впровадження сенсорної кнопки «маніпуляціями, які проводяться на технічному рівні».

«Для нас теж є надзвичайно незрозумілим і неприємним оці всі маніпуляції, які проводяться сьогодні на технічному рівні. Ми їх не розуміємо, але знаючи про те, яким чином відбувалася політична боротьба в нас впродовж всього періоду, в нас теж виникають якісь сумніви і підозри, щодо того, наскільки ми можемо запуститися 29 числа», — сказав Стефанчук.

Раніше повідомлялось, що спікер Ради Андрій Парубій заявив про блокування силовиками процесу запуску сенсорної кнопки для голосування.