У РНБО пропонують продовжити розведення військ на Донбасі

Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов заявив, що українська сторона розводить війська з гуманітарних міркувань, потрібно збільшити кількість коридорів з перетинання лінії розмежування. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Liga.net.

"Українська сторона розводить війська чисто з гуманітарних міркувань. Нам треба збільшити кількість коридорів з перетинання лінії розмежування. Те, що сьогодні майже заблокована Луганська область, немає ніякого автомобільного проходу - ускладнює життя нашим людям, яким ми повинні допомагати. Це наші українці. Та сторона це розглядає тільки у військовій площині", - заявив Данілов про розведення військ в умовах штурму бойовиками позицій ЗСУ.

Данілов також прокоментував заяву експредставника США з питань України Курта Волкера про те, що в нас одностороннє відведення українських військ і тільки в окремих місцях.

"Я з великою повагою ставлюся до пана Волкера, але розведення відбувається тільки за умови взаємності. Якщо одна сторона не відходить, то й інша теж", - сказав Данілов.

Він додав, що розуміє почуття українських військових, які проливали кров саме на цих ділянках, коли їм треба відійти на умовні 100-200 м. Але точно так само відходить і інша сторона. Він зазначив, що на ділянках розведення у нас менше втрат.