У Росії пообіцяли, що вплинуть на «Л/ДНР» для виконання домовленостей «нормандської четвірки»

Російська Федерація хоче вплинути на так звані «ДНР» і «ЛНР» для того, щоб рішення «нормандської четвірки», ухвалені на саміті в Парижі, були виконані. Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в етері «Первого канала», передає МЗС РФ.

«Ми будемо готові тою мірою, в якій ми можемо, намагатися йому (Зеленському, — ред.) допомогти, зокрема будемо спонукати Донецьк і Луганськ до того, щоб вони максимально конструктивно підходили до виконання тих рішень, які в (Тристоронній, — ред.) контактній групі за пропозицією «нормандського формату» будуть узгоджуватися», — сказав він.

Лавров також наголосив, що президент України Володимир Зеленський хоче позитивних зрушень у відносинах з Росією, але є ті, хто «намагається перешкодити йому в цьому».

«У мене немає сумнівів, що він (Зеленський, — ред.) особисто, як людина, політик і президент, цього хоче. І одночасно ми бачимо, як на Україні є ті, хто всіляко намагається перешкодити йому це зробити і зберегти «русофобський настрій» у зовнішній політиці, конфлікт на Донбасі, який багатьох влаштовує», — підкреслив він.