У «Слузі народу» відреагували на слова Бужанського, який обізвав журналістку з видання НВ

У партії «Слуга народу» засудили слова свого депутата Максима Бужанського, який обізвав журналістку «тупою вівцею», але водночас назвали його реакцію зрозумілою через оціночні судження представників ЗМІ. Відповідна заява політсили опублікувана у Facebook.

«Ми засуджуємо висловлювання обраного народного депутата Максима Бужанського стосовно журналістки журналу «Новое Время». Керівництво партії та фракції «Слуга Народу» принесло пані Духнич вибачення», — йдеться у заяві.

Водночас у партії вважають висловлювання Бужанського «хоч і надмірною та неетичною, але достатньо зрозумілою реакцією на оціночні судження стосовно особистих почуттів».

«Ми просимо представників засобів масової інформації утримуватися від такого роду оціночних суджень — адже, будучи оприлюдненими на офіційних сторінках поважних видань, вони у подальшому сприяють наклеюванню ярликів та упередженому ставленню до політиків, які ще навіть не почали каденцію в якості народних обранців», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, переможець на 25-му окрузі в Дніпропетровській області, новообраний депутат від «Слуги народу» Максим Бужанський назвав журналістку «НВ» Ольгу Духнич «тупою вівцею».