У справі MH17 оприлюднили нову розмову бойовиків на Донбасі

Об’єднана слідча група, яка займається розслідуванням збиття малазійського Boeing рейсу MH17 над Донбасом, оприлюднила новий запис, зроблений на початку липня 2014 року, учасниками якої були бойовик, який називав себе «комендантом Макіївки», та вища за статусом неідентифікована особа. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Ця невстановлена особа заявила, що «сюди прибувають люди із повноваженнями від Шойгу (міністр оборони Росії Сергій Шойгу — ред.) і викидають з підрозділів «місцевих польових командирів».

Також ця особа вказувала співрозмовнику, що «ти будеш підкорятися міністру оборони «ДНР» Стрєлкову (громадянин Росії Ігор Гіркін — ред.), а головнокомандувач, як президент чи прем’єр-міністр у всіх країнах, у нас Бородай (громадянин Росії Олександр Бородай — ред.). Тобто Стрєлков підпорядкований Бородаю безпосередньо».

УВАГА, в аудіо присутня ненормативна лексика!

Крім того, 14 листопада Об’єднана слідча група виступила з новим зверненням до свідків у кримінальному розслідуванні катастрофи рейсу MH17. Група збирає відомості про тих, хто віддавав накази у військовій та адміністративній ієрархічній структурі, внаслідок яких стало можливим збиття авіалайнера. Слідчі просять, зокрема, про ідентифікацію учасників оприлюдненої розмови та прагнуть з’ясувати, кому належали телефонні номери, з яких велася розмова.

Судовий процес у справі про збиття літака розпочнеться в Нідерландах 9 березня 2020 року.