Україна готує нові санкції проти Росії

Україна виступає за введення секторальних та економічних міжнародних санкцій проти Москви, а не персональних за роздачу паспортів РФ в Донбасі. Про це повідомляє Liga.net.

Україна працює над новим пакетом санкцій проти країни-агресора Росії в зв`язку з указом Володимира Путіна про запуск процедури роздачі російських паспортів громадянам України, які живуть на тимчасово окупованій території Донбасу. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, повідомляє прес-служба МЗС в Twitter.

"Зараз дипломати України активно працюють над створенням нової хвилі політичного тиску на Росію, а також над підготовкою додаткових українських санкцій проти Росії секторальних і економічних", - заявив він.

В ефірі телеканалу Інтер глава МЗС уточнив, що Україна наполягатиме на введенні секторальних та економічних міжнародних санкцій проти Москви, а не персональних, як це було після нападу на моряків ВМС у Чорному морі.

За словами Клімкіна, санкції можуть торкнутися "людей і компаній, які становлять основу кремлівського режиму". "Є певні креативні ідеї, які я озвучувати поки не буду", - додав він.