Україна та Ізраїль домовилися вирішити проблему перетину кордонів громадянами обох країн - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху домовилися вирішити питання з численними відмовами українцям у в’їзді в Ізраїль. Про це сказав Зеленський на спільному брифінгу з прем'єр-міністром Ізраїлю, повідомляє пресслужба глави держави.

«Останнім часом наші держави активно співпрацюють з міграційних питань, мова йде про численні відмови громадянам України у в’їзді в Ізраїль. Ми домовилися остаточно вирішити цю проблему. Громадяни обох держав повинні користуватися перевагами безвізового режиму, а українські громадяни не повинні тисячами бути затриманими на кордоні», — зазначив глава держави. 

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, за статистикою Державної прикордонної служби 4,5 тисячі громадян України отримали відмову про перетин кордону в 2017 році, 3,5 тисячі українців не пропустили у 2018 році, а зараз, за півроку відвідати Ізраїль не змогли 2,5 тисячі українців. Водночас за минулий рік в Україну не змогли потрапити 220 громадян Ізраїлю, у цьому році 716 ізраїльським громадянам було відмовлено у в'їзді в Україну.