Українських моряків можуть звільнити протягом 2-3 місяців, - Полозов

Попереднє розслідування російських правоохоронних органів у справі українських моряків завершено. Тепер моряки та їх адвокати знайомляться з матеріалами кримінальної справи. Про це в ефірі "Прямого" заявив адвокат Микола Полозов.

"Що стосується самої справи, то фактично попереднє розслідування завершено. У понеділок було підписано останні повідомлення про закінчення попереднього розслідування. І ми перейшли до стадії ознайомлення з матеріалами кримінальної справи. Тобто найближчим часом моряки і адвокати починають знайомитися з цими томами. Сама процедура це не швидка. Я думаю, що це мінімум два-три місяці", - наголосив адвокат.

Полозов сподівається, що в разі позитивного рішення російської влади виконати рішення трибуналу процес звільнення моряків відбудеться швидше, ніж він ознайомиться матеріалами.

"Тому що в іншому випадку буде дуже неприємна ситуація, при якій, з одного боку, буде питання санкційного тиску на Росію, тобто збільшення в зв'язку з невиконанням наказу трибуналу санкцій. А з іншого боку, це продовження кримінального переслідування моряків і їх утримання в Росії", - зазначив він.