Уряд пропонує ввести санкції проти 6 фізичних та 10 юридичних осіб за пропаганду агресії РФ

Кабінет міністрів схвалив та має протягом трьох днів внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони пропозицію щодо застосування персональних спеціальних санкцій до 6 фізичних та 10 юридичних осіб, причетних до поширення інформаційного контенту, спрямованого на виправдання збройної агресії Російської Федерації проти України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Так, спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) пропонується застосувати строком на 3 роки до 6 фізичних та 10 юридичних осіб, зареєстрованих у восьми країнах.

Запропонований пакет санкцій до зазначених осіб передбачає блокування користування майном на території нашої держави, унеможливлює здійснення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України, унеможливлює виведення капіталів за межі території України.

Крім того, зупинить виконання економічних та фінансових зобов’язань, припинить надання телекомунікаційних послуг і заблокує можливість використання телекомунікаційних мереж загального користування, а також унеможливить передання технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності, використання відповідних інтернет-ресурсів на території України.

Дане рішення спрямоване на захист національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України.

Зазначається, що проєкт рішення внесений Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій і Міністерством культури і інформаційної політики.