Уряд призначив Кухту тимчасовим міністром економіки

Кабінет міністрів поклав тимчасове виконання обов’язків міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства на першого заступника міністра відомства Павла Кухту. Таке рішення ухвалили 10 березня під час засідання уряду, передає пресслужба уряду.

«Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб процес зміни уряду жодним чином не позначився на злагодженості та якості роботи міністерства та пройшов непомітно для наших громадян, а всі напрацювання були передані наступникам», — написав Кухта у Facebook.

Новий очільник уточнив, що зміни та реформи, які вдалося запустити його команді за 6 місяців, «не пропали безслідно та продовжувалися на благо народу».

Серед таких змін він назвав напрацювання щодо ринку землі, запуск приватизації, реформу держпідприємств та створення інструментів для залучення інвестицій.

Павло Кухта входить у партію «Голос» Святослава Вакарчука. До парламенту балотувався під №25, але не пройшов.

Працював заступником голови Стратегічної групи радників з підтримки реформ та експертом групи «Податкова реформа» Реанімаційного пакета реформ. У 2015-2019 роках — радник міністра фінансів, у 2016-2019 роках — радник прем'єр-міністра.