В МВС розповіли подробиці смерті депутата Полякова тв показали відео патрульних

Напередодні смерті народний депутат Антон Поляков подзвонив своєму знайомому, запропонувавши зустрітися. З ним він провів 3 години у ресторані, а потім ще 2 години, роз'їжджаючи по Києву. Після цього депутат пересів у таксі, де згодом його виявили мертвим.

Про це повідомив перший заступник голови Міністерства внутрішніх справ Євгеній Єнін в етері телеканалу «Україна24».

Він розповів, що у ресторані, де Поляков зустрівся із громадянином Д. вони спільно вживали алкоголь ㅡ це підтвердили відео з камер.

З ресторану Поляков пішов у «ззовні абсолютно в здоровому стані». За словами Єніна, у закладі за той час, що депутат провів зі знайомим, теж нічого дивного не помітили.

Після ресторану Поляков і Д. сіли в його автівку і близько 2-х годин їздили по Києву. Потім Д. викликав таксі, яке спочатку їздило за їхньою основною машиною. А завершивши розмову, Поляков сів до іншої автівки ㅡ до машини таксиста.

За словами Єніна, таксист, що віз Полякова, не змінював покази, бо всі такі заяви даються під протокол, під час допиту. Тобто після того, як таксиста допитали, його свідчення не змінювалися.

Хоча спершу патрульна поліція зі слів водія повідомляла, що таксист нібито взяв депутата із зупинки. Згодом у МВС розповіли, що таксист підібрав Полякова не випадково, бо деякий їхав за машиною з потерпілим.

Патрульні поліцейські зупинили автомобіль через порушення: вони побачили, що авто таксі вискочило з підворіття та перетнуло подвійну смугу, сказав Єнін.

На відео видно, що помітивши у салоні непритомного Полякова патрульні витягли його.

«Він перебував принаймні в напівсвідомості, але дихав. Поліцейські одразу здійснили перші заходи допомоги зазначеній особі... Одразу було викликано "швидку"», ㅡ сказав Єнін.

За словами заступника глави МВС, на той момент ні поліція, ні медики не знали, що перед ними народний депутат.

Після цього правоохоронці опитали водія й у зворотному напрямку руху машини прослідкували «хто куди сідав, хто кого де супроводжував» та вишли на ресторан.

Окрім водія, опитали співмешканку народного депутата Полякова (ймовірно йдеться про народну депутатку Анну Скороход).

«На прямі запитання щодо наявності тих чи інших підозр щодо можливої насильницької смерті депутата вона відповіла досить категорично:"Ні"», ㅡ сказав Єнін.

У самого депутата знайшли при собі готівку в сумі близько 10 тисяч грн і 800 доларів, а також два зразки катетерів із речовиною бурого кольору. Що це за речовина, правоохоронці наразі встановлюють. Раніше у МВС підтвердили, що в організмі померлого депутата Полякова, окрім алкоголю, знайшли метадон.

Наразі у слідчих немає підстав стверджувати, що смерть Полякова мала насильницький характер. На тлі смерті депутата обговорювали те, що у жовтні 2019-го він заявляв, нібито інший депутат «замовив його кримінальному авторитету». А минулого року на нього також напали у Києві.

«Нині прямих зв'язків тих подій і трагічної події, яка мала місце минулого тижня, ми не маємо. Водночас я ще раз наголосив: ми крок за кроком перевіримо ту інформацію, яка могла мати причетність до цієї трагічної події», ㅡ зазначив Єнін.

Напередодні у Нацполіції називали свої версії смерті Полякова: хронічне захворювання, а також отруєння невідомої речовиною або самостійно, або невідомою особою. Втім зазначали, що схиляються до того, що це була природна смерть.

Нагадаємо, 8 жовтня у Дніпровському районі Києва знайшли мертвим в таксі народного депутата Антона Полякова.