В уряді назвали середні зарплати міністрів

У Кабінеті міністрів України повідомили, який розмір середньої зарплати у міністрів та голови уряду за 4 відпрацьовані місяці. Про це під час брифінгу повідомив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет, передає Громадське.

Зокрема, він прокоментував інформацію, поширену у ЗМІ, про «сотні тисяч гривень», які міністри отримали у грудні. Це Дубілет пов'язав із виплатою надбавок, премій та заборгованостей із зарплати за попередні місяці.

«Якщо подивитися, яка середня сума зарплати вийшла за декілька місяців, у нас звісно висока сума для України, ми усвідомлюємо, що це вище, ніж середній дохід по Україні, однак їй ще далеко-далеко до зарплат деяких інших державних підприємств», — повідомив Дубілет.

За його словами, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука складає 61 тисячу гривень, а зарплата міністра культури Володимира Бородянського складає 37,8 тисячі гривень, хоча у грудні він отримав 91 тисячу гривень.

Середній дохід міністрів у Кабміні складає 40-80 тисяч гривень на місяць залежно від міністра. Він також залежить від наявності численних надбавок та премій.

Сам Дубілет повідомив, що отримав зарплату набагато меншу, адже відмовився від всіх премій та надбавок.