Віцепремʼєрку з євроінтеграції Климпуш-Цинцадзе не пустили на саміт Україна - ВІДЕО

Віцепремʼєр-міністра з євроінтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе не пустили на саміт Україна - ЄС, який відбувався в Києві. Про це вона сказала в ефірі телеканалу «Прямий».

"Це вперше, коли профільний віце-прем'єр, який відповідає за координацію всієї роботи з європейської і євроатлантичної інтеграції не бере участі у саміті. Це четвертий саміт. І я вперше не є там присутня, хоча всі документи, які будуть там ухвалюватись були опрацьовані із залученням мене особисто, урядового офісу з питань координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Ні мене, ні очільниці офісу там не має", - наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Климпуш-Цинцадзе зазначила, що за 40 хвилин до неї ніхто не вийшов.

"Охоронці сказали, що мене немає в списках. Знаєте, у мене є всі підстави вважати, що це саботаж такий, і якісь неформальні консультації провів прем'єр Гройсман і вирішив виключити мене з цієї делегації, бо в попередніх списках я була. Я вважаю, що це значить, що прем'єр не зацікавлений в подальшому зближені України та ЄС. Нова команда офісу президента не встигла розібратись як працюють ці механізми. В результаті вони стають заручниками цих низьких ігор, які затіялись з боку очільника уряду", - додала вона.

Нагадаємо, 8 липня відбувся 21-й саміт Україна - Європейський Союз. За результатами зустрічі було підписано 5 угод.