Вони готові змиритися з Росією в ПАРЄ, - Ар'єв про нову українську делегацію в Парламентській асамблеї

Народний депутат України, очільник української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар'єв висловив думку про те, що нова українська делегація у ПАРЄ не збирається боротися за запровадження санкцій для делегації РФ. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

На думку Ар'єва, "слуги народу" боротися за запровадження санкцій проти російської делегації в ПАРЄ, як виходить зі слів потенційного очільника комітету із закордонних справ Богдана Яременка, вочевидь не збираються.

«Британці, естонці, латвійці, литовці, грузини, поляки, шведи готові боротися, а нова більшість майбутньої української делегації – ні. Це все, що треба знати про готовність нової влади протидіяти агресору. Вони готові змиритися з Росією в ПАРЄ, далі з Росією в Криму, за анексію якого російські депутати-члени ПАРЄ голосували», – заявляє політик.

Він зазначив, що вже бачить політику нової делегації, більшість якої складатимуть слуги та розуміє, що тверда позиція України щодо свого суверенітету, територіальної цілісності і протидії агресору залишається в минулому.

«Вони готові прийняти і порушення принципів Ради Європи. Напевно тому, що самі цих принципів не мають. Це потім позначиться на майбутній позиції держави Україні на міжнародних майданчиках. Слабаків там не поважають і ті, хто ще соромився надавати перевагу вигоді перед цінностями, остаточно отримають звільнення від всіх моральних зобов'язань. Мораль померла. Прийшла кон'юнктура. Такий настає час», – з гіркотою констатує Володимир Ар'єв.

У своєму повідомленні політик ще раз подякував нинішній делегації в ПАРЄ за фантастичний приклад, як треба боротися до останнього і наголосив, що «це були важкі, але гідні часи».