Зеленського поки що не сприймають серйозно: експерт про візит президента України до Брюсселю

Світова політична еліта поки що не сприймає серйозно президента України Володимира Зеленського. Про це в ефірі "Прямого" у програмі "Підсумки" сказав політтехнолог Віктор Уколов, коментуючи візит президента України Володимира Зеленського до Брюсселю.

"Насамперед давайте подивимося, яке було інформаційне тло цієї зустрічі. Зараз відбувається святкування річниці висадки союзницьких сил в Нормандії. І там якраз будуть діючі політики багатьох країн, які не йдуть у відставку через півроку. І там буде Дональд Трамп. І туди не запросили Зеленського. Хочу нагадати, що в 14 році Порошенка запросили туди одразу ж буквально через кілька тижнів після інавгурації, і він не пропустив жодного із таких святкувань протягом п’яти років", - зазначив Уколов.

На його переконання, до новообраного президента України світова політична еліта поки що придивляється і не сприймає серйозно.

"Це означає, що до Зеленського поки що не ставляться серйозно – до нього приглядаються. І Зеленський це так само відчуває і він намагався сподобатися. Я думаю, він говорив те, що хотіли почути від нього і Єнс Столтенберг, і Юнкер, в тому числі. Тому, власне, для мене найбільш цікавим було, що він скаже зі своїх реальних поглядів. Те, що він повторив фактично публічні поради, які йому дав Порошенко перед поїздкою туди, — це було очікувано. Тому що зрозуміло, що нічого супроти політики Європи і супроти політики НАТО він там не скаже", - сказав Уколов.

Джерело: Прямий