Зеленський не піде на Всесвітній форум пам’яті Голокосту в Ізраїлі

Президент України Зеленський вирішив віддати своє місце на Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту в Ізраїлі. Про це він повідомив у Facebook.

«Прилетіли до Ізраїлю й дізналися, що на Всесвітній форум пам’яті Голокосту через величезний інтерес до події та обмежену кількість місць важко потрапити багатьом з тих, хто пережив цю страшну трагедію. Вирішили передати моє місце та місця делегації України цим мужнім, унікальним людям. Преса повідомляє, що так само вчинили деякі міністри ізраїльського уряду. Вважаю, що це правильно», — повідомив Зеленський.

Він наголосив, що це жодним чином не скасовує вшанування делегацією України пам’яті жертв однієї з найстрашніших трагедій ХХ століття.

Братимемо участь у всіх передбачених заходах і проведемо заплановані зустрічі з президентом, прем’єр-міністром та спікером Кнесету держави Ізраїль» — зазначив Зеленський.

«Але на основний захід мають потрапити ті, хто на це найбільше заслуговує. Ті, хто здійснив найвеличніший подвиг – зберіг життя тоді, коли його практично неможливо було зберегти», — підсумував глава держави.