Зеленський офіційно представив нового міністра закордонних справ

Президент України Володимир Зеленський офіційно представив нового міністра закордонних справ України Вадима Пристайка. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Зеленський зазначив, що дипломати добре знають Пристайка, і підкреслив, що задоволений його роботою на посаді заступника керівника Офісу президента України.

«Я з ним працюю близько чотирьох місяців. Дуже задоволений нашою роботою. Часом є складні рішення і складні розмови. Були телефонні розмови з дуже складними людьми – нам потрібно було вирішувати за одну секунду, і я бачив, як це робив Вадим, як він мені справді дуже допомагав», – поділився Зеленський.

Також глава держави висловив упевненість, що під керівництвом Пристайка Міністерство закордонних справ України та українська дипломатія вийдуть на ще більш високий рівень.

Пристайко, своєю чергою, зазначив, що президент може розраховувати на «дипломатичне військо».

«Ваше «військо» (дипломатичне - ред.) навчене, дисципліноване, досвідчене й готове до застосування. Будь ласка, розраховуйте на нас. Ми вдячні за увагу та повагу до нашого відомства. Ми цінуємо все», – сказав Пристайко.