Зеленський підписав закон про внесення змін до регламенту Верхової Ради

16 жовтня президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до статті 116 Регламенту Верховної ради України про вимоги до пропозицій і поправок до законопроєкту, який готується до другого читання". Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Згідно зі змінами, пропозиції і поправки до законопроєкту, який готується до другого читання, можуть вноситися лише до того тексту законопроєкту (розділів, глав, статей, їх частин, пунктів, підпунктів, абзаців, речень), який прийнятий Верховною радою України за основу.

Водночас основний комітет, як виняток, може вирішити врахувати внесені пропозиції і поправки щодо виправлень, уточнень, усунення помилок та (або) суперечностей у тексті законопроєкту, інших структурних частин законопроєкту та інших законодавчих актів, які не були предметом розгляду в першому читанні. При цьому повинні бути вказані необхідність внесення цих поправок у висновках головного комітету та (або) експертного підрозділу апарату Верховної Ради і оголошено головуючим на пленарному засіданні при розгляді такого законопроєкту в першому читанні.