Зеленський пояснив, чим відрізняється від Голобородька

Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю виданню Bild заявив, що багато в чому він схожий на свого персонажа в серіалі «Слуга народу» Василя Голобородька. Про це повідомляє Главком.

«Ми різні в тому, як ми прожили своє життя, але схожі в наших цінностях. Я хочу для українців усього, що я обіцяв як Слуга народу - зупинити корупцію, внести чесність і прозорість в українську політику, об'єднати країну, забезпечити мир і поліпшити життя простих людей. З цими цілями я так само щирий, як і Василь Голобородько», - відповів Зеленський.

«Але я не їжджу на велосипеді на роботу, особливо зараз, коли перебуваю в положенні, коли це може бути небезпечно. Я пишаюся тим, що у мене був успішний бізнес в сфері креативної економіки, яку я люблю», - додав Зеленський.

За його словами, він як справжній політик співпрацюватиме з міжнародними партнерами України.

«Нашим невідкладним завданням зараз є розвиток хороших відносин нового уряду з МВФ, а також з Європейським союзом і НАТО», - сказав президент.

Він зазначив, що пріоритетами його команди наступні 5 років буде встановлення правопорядку, валютна лібералізація і приватизація, земельна реформа, податкове адміністрування і управління кризами, зниження адміністративного навантаження на бізнес і створення стимулів для малого і середнього бізнесу.