Зеленський представив нового голову Рівненської ОДА

Президент Володимир Зеленський призначив Віталія Коваля головою Рівненської обласної державної адміністрації. Церемонія представлення проходила в Острозькій академії, повідомляє пресслужба глави держави.

"Хочу привітати Віталія Станіславовича Коваля. Це не посада - це можливість показати, хто ви є, і можливість зробити щось для України, а зараз ми говоримо, саме для Рівненщини. Як посада дається, так посада і забирається, сьогодні ми її вам даємо", - зазначив Зеленський.

Однією з перших завдань, яке Зеленський поставив перед новим головою Рівненської ОДА, є забезпечення якісного мобільного зв'язку та Інтернету на території області.

«Коли ми до вас їхали, зв'язку практично не було. З приводу Інтернету взагалі мовчу. Зв'язок і Інтернет в сучасному світі повинні бути в кожному куточку України. Я дуже вас прошу, Віталій, почніть, будь ласка, з цього - зробіть якомога скоріше», - підкреслив він.

Зеленський також звернув увагу на проблему міграції молоді, актуальну для області.

У свою чергу новий голова облдержадміністрації оцінив своє призначення як прояв високої довіри і велику відповідальність.

Коваль заявив, що пріоритетними напрямками його роботи є створення робочих місць і залучення інвестицій в область.

Зазначається, що Віталій Коваль народився в м. Березне Рівненської області. Є підприємцем, членом Національного олімпійського комітету України, а також очолює громадський союз «Рівненська обласна федерація греко-римської боротьби».