Зеленський призначив уповноважену з питань волонтерства

Володимир Зеленський призначив Наталю Пушкарьову уповноваженою президента з питань волонтерської діяльності. Про це свідчить указ №879 от 4 грудня, який оприлюденено на сайті глави держави.

Основними завданнями уповноваженої є підтримка волонтерської діяльності, забезпечення гарантій дотримання прав й законних інтересів волонтерів. Також вона може подавати президенту пропозиції щодо підтримки волонтерства та припинення порушень у цій сфері.

Уповноважена може вносити на розгляд президента пропозиції щодо підготовки проєктів законів та інших документів з питань підтримки волонтерства і брати участь в аналізі законів, які надійшли на підпис главі держави, та законопроєктів, які пропонуються для внесення президентом на розгляд Верховної Ради.

Крім того, уповноважена має проводити заходи, спрямовані на забезпечення, відновлення порушених прав і законних інтересів волонтерів, та повідомляти громадськість про такі заходи та їхні результати.

До зони відповідальності уповноваженої також входить підготовка заходів за участю президента України, зокрема міжнародного характеру, з питань, які стосуються підтримки волонтерської діяльності.