Зеленський скликав термінове засідання РНБО

Сьогодні, 29 жовтня, президент Володимир Зеленський скликав термінове закрите засідання Ради національної безпеки та оборони для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Змушені констатувати, що останнім часом з'явились ознаки того, що окремі суб’єкти намагаються переглянути ключові частини суспільного договору в Україні, які передбачають нульову толерантність до корупції та будь-якої форми непрозорості в державному управлінні. Це неприпустимо", - йдеться в повідомленні.

Президент запропонував членам РНБО обговорити ситуацію, яка склалася в національній безпеці країни, та ухвалити відповідні рішення.

Ймовірно, що Під час зустрічі, обговоритимуть скандальне рішення КСУ щодо скасування е-декларування та реакції на нього.

"Необхідна негайна та жорстка оцінка рішенням окремих суб’єктів, дії яких стають дедалі суспільно небезпечнішими", – заявив Зеленський.

В повідомлені зазначається, що будуть напрацьовані необхідні законопроєкти, які в подальшому запобігатимуть виникненню подібних кризових ситуацій.

Відповідні законопроєкти глава держави подасть до Верховної Ради як невідкладні.