Зеленський запрошує людей, які готові працювати на державу за 30 тисяч грн

Президент України Володимир Зеленський заявив, що працювати на державу складно, невигідно і дешево, тому він чекає на молодих та амбітних людей, які готові приносити користь країні за 30 тисяч гривень на місяць.

Про це він сказав  під час виступу на форумі YES Brainstorming 10 вересня у Києві.

Як зазначається, під час форуму до глави держави звернувся колишній керівник Асоціації українців-випускників провідних університетів світу Артем Шаіпов, який розповів, що коли Зеленського обрали президентом, ця організація надіслала йому листа із пропозицією співпрацювати, але відповіді не отримала.

«Я не просто "за", щоб такі люди працювали. Я вам чесно скажу, я хотів би, щоб замість нас працювали такі люди. Тому що ми всі напрацювались, якщо чесно. Я хочу поставити нормальне питання. Працювати на державу – у моєму розумінні, без гучних слів – складно та дешево. Невигідно. Просто невигідно. Вся репутація, що була у вас до цього, вона змінюється, на жаль. І за все це ти отримуєш... колись ти отримаєш... в історії скажуть: «Все ж таки, напевне, не брехав, нормальна людина». Це максимум. Ось виклик. Чи готові ви і такі люди, як ви, просто заради того, що хочеться змінити щось, працювати на державу Україна на високій посаді за 30 тисяч гривень?» – поцікавився президент.

Шаіпов відповів, що погодиться на такі умови, якщо буде впевнений, що те, що він робить, приносить користь країні та народу.

Зеленський заявив, що бере хлопця на роботу та запропонував йому звернутися до голови його Офісу Андрія Єрмака та прийти з іншими молодими людьми, які готові працювати на країну, на Банкову для більш предметної розмови.