Зеленський затвердив зміни у списку осіб під персональними санкціями

Президент України Володимир Зеленський підписав указ "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 7 грудня 2019 року "Про внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Про це повідомляється на сайті глави держави.

Відповідно до документа, у додатку 1 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 7 грудня 2019 року "Про внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" змінено п’ятьох осіб щодо яких застосовуються персональні санкції.

Так, до нової редакції списку потрапили: Анна Позднякова, секретар дільничної виборчої комісії № 83; Тетяна Марченко, голова територіальної виборчої комісії № 6; Світлана Демченко, голова територіальної виборчої комісії № 81; Оксана Полянська, голова територіальної виборчої комісії № 128; Вікторія Агапова, голова територіальної виборчої комісії № 364.

Відносно усіх п’яти нових фігурантів санкційного списку терміном на три роки застосовуватимуться такі обмеження: блокування активів - тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном; запобігання виведенню капіталів за межі України; зупинення фінансових операцій.