Зеленський заявив, що не боїться образити Коломойського або втратити підтримку каналу «1+1»

Президент Володимир Зеленський запевнив, що не боїться образити олігарха Ігоря Коломойського або втратити підтримку телеканалу «1+1», який належить тому. Про це Зеленський заявив в інтерв’ю The New Yorker.

Глава держави зазначив, що під час виборчої кампанії не шукав та не отримував жодних порад від Коломойського, а також не планує надавати йому якісь особливі привілеї.

Зеленський наполягає, що буде вимагати від Коломойського витрачати велику частину своїх грошей на соціальні та інфраструктурні проекти, як він це робить з іншими олігархами: зокрема Рінат Ахметов купив 200 автомобілів швидкої допомоги, а Віктор Пінчук — квартири звільненим з російського полону морякам та політв’язням.

Президент розповів, що кожному з них говорив: «Слухай, друже, минуле пройшло… настав час віддати велику частину ваших грошей на соціальні проекти та реконструкцію Донбасу».

Втратити через це підтримку «1+1» або образити Коломойського Зеленський не боїться.

«Якщо після цього канал буде налаштований проти мене — ну що ж, тоді ми зрозуміємо, що він не хоче жити по-іншому», — резюмував президент.