Huawei запустив флагманські рішення для кампусів і центрів обробки даних, які нададуть унікальні бізнес-можливості для клієнтів

На конференції з промислової цифрової трансформації, яка транслювалася наживо по всьому світу, компанія Huawei представила два флагманських рішення для корпоративного ринку — HiCampus для кампусів і HiDC для центрів обробки даних. Завдяки досягненням у сферах 5G, оптичних мереж, інтернет-протоколів (IP) та штучного інтелекту Huawei продовжує впроваджувати інновації у технологічних областях, сприяючи технологічному прогресу та розвитку бізнесу і допомагаючи клієнтам перейти в епоху цифрової трансформації.

Сунь Фую (Sun Fuyou), віцепрезидент Huawei Enterprise BG

Сунь Фую (Sun Fuyou), віцепрезидент Huawei Enterprise BG, прокоментував: «Цифрові технології змінюють світ і приносять користь усім групам суспільства. Оскільки зовнішні умови для підприємств стають все складнішими та більш непередбачуваними, менеджмент безперервності бізнесу (BCM) має стати частиною корпоративної стратегії у плані довгострокового розвитку кожного підприємства. ІКТ-системи підприємств повинні бути включені до BCM, адже вони стали інструментами та основними засобами виробництва. Huawei не лише робить неоціненний внесок у розвиток глобальних стандартів 5G та є визнаним лідером у світовій галузі оптичних мереж. Компанія посідає перше місце серед розробників стандартів Wi-Fi 6 та є єдиним у галузі постачальником, який може забезпечити комплексні ШІ-рішення для всіх сценаріїв для хмари, периферії та пристроїв. Ми інтегруємо базові технології у ці області, такі як «5G плюс IP», «IP плюс оптичні мережі» та «IP плюс ШІ», щоб розробити інноваційні рішення для корінної зміни технологічної схеми бізнес-світу. У 2020 році Huawei випускає два флагманських рішення — HiCampus для кампусів і HiDC для центрів обробки даних, чотири провідні продукти — нове покоління AirEngine Wi-Fi 6 і OceanStor Dorado, а також OptiXtrans DC908 та SmartLi UPS. Ми прагнемо задовольняти потреби клієнтів у високошвидкісних мережах та інтелектуальних і більш екологічних рішеннях, водночас створюючи унікальні бізнес-можливості для клієнтів».

Рішення Huawei HiCampus дозволяє створювати кампусні мережі нового покоління

Кампусні мережі підприємств стикаються з такими проблемами, як недостатні можливості доступу, високе енергоспоживання та повільне впровадження інновацій. Рішення HiCampus має три функції, які допоможуть вирішити ці завдання:

  1. Huawei впроваджує RF-технології 5G, алгоритми 5G, такі як мультисистемне спільне планування, інтелектуальна антена та програмно обумовлена мережа радіодоступу, а також концепцію побудови мереж 5G у сферу IP. Huawei AirEngine Wi-Fi 6 з підтримкою 5G і IP забезпечує найбільш швидку, стабільну та безперебійну роботу мережі на швидкості 100 Мбіт/с. Максимальна пропускна здатність AirEngine Wi-Fi 6 сягає 10 Гбіт/с, затримка — 10 мс, а радіус покриття на 20% перевищує стандарт у галузі. Це високоякісне повністю бездротове рішення для доступу до мережі перевершує традиційну модель доступу до кампусних мереж, яка поєднує дротовий та бездротовий доступ.
  2. Мережеве рішення Campus OptiX забезпечує повністю оптичні мережеві з’єднання для кампусів завдяки POL-архітектурі IP plus. Рішення має переваги не лише щодо гнучкої ємності, потужної обробки і автоматизації послуг, інтелектуальної експлуатації та технічного обслуговування із IP-з’єднанням. Воно також поєднує можливості оптичної технології щодо енергозаощадження, спрощення та високої ефективності. Це чудове рішення для аеропортів, навчальних закладів, готелів, офісів та інших сценаріїв застосування у кампусах. Згідно із комплексною оцінкою мережевого рішення від Ovum, Huawei IP plus POL значно перевершує традиційні багаторівневі комутаційні кампусні рішення.
  3. Платформа Huawei Horizon Digital Platform модернізує кампусні послуги, що дозволяє перейти від традиційного єдиного сценарію застосування до загального. IMOC and NCE — це інтелектуальне і відкрите рішення для експлуатації та технічного обслуговування у розумних кампусах. Воно може виконувати повностековий моніторинг, що на 20% покращує використання ресурсів, на 15% — зручність користування, а також на 30% покращує ефективність експлуатації та технічного обслуговування, скорочує час визначення несправностей з годин до хвилин.

Рішення Huawei HiDC підтримує інноваційну архітектуру, технології та середовище

Глобальний обсяг даних збільшиться із 33 зетабайтів у 2018 році до 180 зетабайтів у 2025-му. З огляду на це, традиційні системи даних зустрінуться із труднощами щодо збирання, зберігання, обчислення, управління та використання даних. Вінг Кін Леунг (Wing Kin Leung), технічний директор Huawei Enterprise BG, представив рішення Huawei HiDC для ЦОД, що допоможе користувачам побудувати інтелектуальні, високоефективні та екологічно безпечні центри обробки даних. Рішення вирізняється інноваційною архітектурою, підтримує провідні технології та середовище. Це забезпечує швидку й ефективну конвергенцію та сумісне використання даних.

Вінг Кін Леунг, технічний директор Huawei Enterprise BG

  1. Архітектура «три в одному»: новітнє інтелектуальне мережеве рішення для ЦОД на базі ШІ-матриці без втрат використовує інноваційний iLossless-алгоритм для інтеграції Ethernet, InfiniBand та Fiber Channel. Це на 28% підвищує обчислювальну потужність серверів і на 30% покращує операції введення/виведення. Рішення DCI (міжз’єднання центрів обробки даних) використовує технологію оптичної синергії IP plus, щоб забезпечити на 40% кращу пропускну здатність та на 25% більшу відстань під час передачі даних порівняно з іншими постачальниками галузі. Це рішення дозволяє використовувати мережевий трафік та сумісне управління для скорочення часу виходу на ринок і зменшення загальної вартості володіння на понад 30%.
  2. Технології для плавної еволюції галузі та задоволення вимог щодо обслуговування протягом наступних 10 років: комутатор ЦОД CloudEngine 16800 використовує найщільніші в галузі порти 400GE, щоб забезпечити надвисоку швидкість передачі сигналу, високе теплорозсіювання, ефективне електроживлення, а також щоб скоротити на 50% енергоспоживання на біт. Huawei OptiXtrans DC908, DCI-продукт, підтримує швидкість 800 Гбіт/с на довжину хвилі та до 220 довжин хвиль, застосовуючи передову технологію діапазону Super C+L. Рішення також забезпечує простіше розгортання для IT-спеціалістів завдяки інноваційній спрощеній апаратній та програмній архітектурі. Таким чином, вони можуть розпочати з нуля та швидко побудувати ультраширокосмугові та спрощені взаємопідключені мережі для ЦОД-підприємств у еру розвитку хмарних рішень. Маршрутизатори серії NetEngine 8000 використовують SRv6, щоб забезпечити вибір маршруту на базі пропускної здатності і затримку для задоволення SLA-вимог різних послуг (на заданому рівні обслуговування), скорочення мережевих протоколів та спрощення експлуатації і технічного обслуговування. У них понад 20 комерційних застосувань у всьому світі.
  3. Революція акумуляторів — перехід від свинцевих до літієвих батарей: настала ера розвитку літієвих акумуляторів, що розширить можливості блоків живлення ЦОД. Порівняно із традиційними свинцево-кислотними акумуляторами, рішення Huawei SmartLi для БДЖ поєднує електронні, цифрові та інтелектуальні технології, щоб подовжити термін експлуатації батареї до 5000 зарядок та використання протягом 10-15 років. Це значно зменшує загальну вартість володіння для користувачів та забезпечує повністю цифрове управління системами живлення ЦОД. Інтелектуальна флеш-система для зберігання даних Huawei OceanStor Dorado наступного покоління забезпечує провідні для галузі 20 млн операцій введення/виведення за секунду та 0,1 мс затримку, розкриваючи весь потенціал даних для підприємств.

Huawei Enterprise BG прагне поєднати різні новітні технології та використовує нові можливості з’єднання, обчислення, платформу й екосистему для побудови інтелектуального світу та успіху цифрової трансформації. Наразі понад 700 міст у всьому світі та 228 компаній зі списку Fortune Global 500, зокрема 58 із першої сотні, обрали Huawei як партнера для цифрової трансформації.

Для отримання додаткової інформації про конференцію Huawei з промислової цифрової трансформації, будь ласка, відвідайте вебсайт.

Про компанію Huawei

Компанія Huawei здійснює свою діяльність з 1987 року у понад 170 країнах і надає послуги 3 мільярдам людей. У компанії Huawei працює понад 194 000 співробітників. Дізнайтеся більше на сайті www.huawei.com.

Компанія Huawei є світовим лідером у сфері інформаційно-комунікаційних технологій та інтелектуальних пристроїв.

Компанія Huawei пропонує обладнання та рішення для операторів фіксованого і мобільного зв’язку (Carrier Network Business Group), мобільні пристрої (Consumer Business Group), рішення та обладнання для підприємств та установ (Enterprise Business Group), хмарні обчислення (Cloud).

Стратегія соціальної відповідальності компанії Huawei під назвою TECH4ALL охоплює 4 напрями: технології для освіти, технології для здоров'я, технології для захисту довкілля, технології для розвитку.

В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року. Дізнайтеся більше на сайті: https://www.huawei.com/ua/.

Читайте новини компанії в офіційних джерелах:

Huawei Ukraine: https://www.huawei.com/ua/

Huawei Consumer Ukraine: https://consumer.huawei.com/ua/

Huawei Enterprise Ukraine: https://e.huawei.com/ua/

Huawei Global: http://www.huawei.com

Facebook:

Huawei Ukraine https://www.facebook.com/huaweiukraine

Huawei Mobile UA https://www.facebook.com/HuaweimobileUA/

Huawei Enterprise https://www.facebook.com/HuaweiEnterprise

Huawei Global https://www.facebook.com/huawei/

Контакти:

Аліна Севастюк, менеджер із зв’язків з громадськістю ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» (корпоративний PR), sevastiuk.alina@huawei.com, +38 (095) 462-82-82

Прес-офіс з корпоративного PR ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА», +38 (044) 337-65-74 (huaweicorporate.ua@spncomms.com)