ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» - стратегічний партнер міжнародної конференції #TIM-TU Convergence 2020

ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» стало стратегічним партнером міжнародної конференції #TIM-TU Convergence 2020, у якій взяли участь понад 250 представників телекомунікаційної та медіа галузей України.

#TIM-TU Convergence 2020 організовано #TIM: Telecom. Media. IT та Telecom Ukraine з метою обміну інформацією, налагодження діалогу та партнерства з  11 по 14 березня 2020 року. 

#TIM-TU Convergence 2020  охоплює широкий спектр питань, зокрема зміни в законодавстві у сфері електронних комунікацій, взаємодію провайдерів та медіа, сучасні телекомунікаційні рішення для побудови мереж.

Юрій Владарчик, директор із бізнес-стратегії ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» представив тренди та прогнози майбутнього, які суттєво вплинуть на розвиток всіх галузей, особливо інформаційно-комунікаційних технологій.  

«Проведене компанією Huawei аналітичне дослідження Global Industry Outlook містить прогнози щодо розвитку технологій до 2025 року, зокрема 5G, штучного інтелекту, використання  роботів у домашніх умовах, розвитку рішень для «розумного міста» . Важливим трендом є використання цифрових технологій та інтелектуальних рішень на платформах єдиного доступу. Це сприятиме покращенню співпраці, обміну ресурсами, зміцненню глобальної екосистеми та підвищенню продуктивності. Тож, Huawei спрямовує свій погляд у майбутнє з метою надання нових можливостей розвитку для кожної людини, організації та спільної розбудови екосистеми з усіма зацікавленими сторонами», – наголосив під час виступу директор із бізнес-стратегії ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» Юрій Владарчик

За участю представників Комітету Верховної ради України з питань цифрової трансформації та Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення, голів профільних асоціацій та експертів галузі відбулося обговорення головних викликів, ризиків і перспектив, що закладені у законпроектах  «Про електронні комунікації» та «Про медіа», прийняті зміни до Закону Україні «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж».

Окрема дискусія була присвячена питанням розвитку ринку платного телебачення, кодування супутникового сигналу та подальших стратегій розвитку держави у цих напрямках.

У рамках конференції також організована виставкова експозиція, на якій учасники ознайомилися із телевізійними сервісами та сучасними рішеннями для телекомунікаційних мереж,  інтернету речей (ІоТ).

Організатори: #TIM-TU Convergence 2020: #TIM,  Telecom Ukraine.

Стартегічний партнер: ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА».

Конференція відбулася за підтримки галузевих асоціацій:

  • Українська асоціація операторів зв'язку "Телас",
  • Асоціація "Телекомунікаційна палата України",
  • Інтернет асоціація України,
  • Асоціація правовласників та постачальників контенту.
  • Асоціація "Укртелемережа".

Програма заходу за посиланням:  http://telecom-ukraine.com.ua/en_US/page/program-tim-tu-conergence2020

Про компанію Huawei

Компанія Huawei здійснює свою діяльність з  1987 року у понад 170 країнах і надає послуги 3 мільярдам людей. У компанії Huawei працює понад 194 000 співробітників. Дізнайтеся більше на сайті www.huawei.com.

Компанія Huawei є світовим лідером у сфері інформаційно-комунікаційних технологій та інтелектуальних пристроїв.

Компанія Huawei пропонує обладання та рішення для операторів фіксованого та мобільного зв’язку (Carrier Business Group), мобільні пристрої (Consumer Business Group), рішення та обладнання для підприємств та установ (Enterprise Business Group), хмарні обчислення (Cloud).

Стратегія соціальної відповідальності компанії Huawei під назвою TECH4ALL охоплює 4 напрями: технології для освіти, технології для здоров'я, технології для захисту довкілля, технології для розвитку.

В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року. Дізнайтеся більше на сайті: https://www.huawei.com/ua/.

Читайте новини компанії в офіційних джерелах:

Huawei Ukraine: https://www.huawei.com/ua/

Huawei Consumer Ukraine: https://consumer.huawei.com/ua/

Huawei Enterprise Ukraine: https://e.huawei.com/ua/

Huawei Global: http://www.huawei.com

Facebook:

Huawei Ukraine https://www.facebook.com/huaweiukraine

Huawei Mobile UA https://www.facebook.com/HuaweimobileUA/

Huawei Enterprise https://www.facebook.com/HuaweiEnterprise

Huawei Global  https://www.facebook.com/huawei/

Контакти:

Аліна Севастюк, менеджер із звязків з громадськістю ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА», sevastiuk.alina@huawei.com, +380954628282

 Олександра Терещук, PR-спеціаліст ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА», tereshchuk.oleksandra@huawei.com, +380963406622