Бойовики на Донбасі підірвалися на власній міні, звинувативши у цьому ЗСУ - штаб ООС

У районі населеного пункту Нова Ласпа на тимчасово окупованій території Донецької області автомобіль окупантів підірвався на міні, яку заклали й забули про її місцеперебування самі ж бойовики. Про це повідомляє пресслужба штабу Операції об'єднаних сил.

За інформацією штабу ООС, противник використав цей факт в ході чергової спроби дискредитувати Об’єднані сили, вдавшись до інформаційних маніпуляцій.

"Фейкомети" з ОРДЛО намагаються приховати власні втрати внаслідок необережного поводження з озброєнням. Так, пропагандистський ресурс російських окупантів "ДАН" опублікував інформацію про те, що з українського боку начебто обстріляли протитанковою керованою ракетою санітарний автомобіль збройних формувань РФ, який їхав надавати медичну допомогу цивільним мешканцям. Традиційно для російської пропаганди акцент зроблено на хворій дитині, яку начебто мали намір лікувати "ополчєнци". У повідомленні відсутні матеріали фото- або відеофіксації. У місцевості, де нібито відбулася подія (близько 300 метрів до опорного пункту ворога), уже давно не проживає цивільне населення, тим більше з дітьми", - йдеться у повідомленні.

Зокрема у штабі ООС зазначили, що бойові дії на цій ділянці 31 жовтня не велися.