Бойовики обстріляли свої позиції на ділянці розведення військ

26 січня бойовики на Донбасі відкрили вогонь на лінії розведення сил та засобів у межах ділянки розведення №3 Петрівське. Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

Як зазначається, бойовики пішли на такий крок з метою надання ОБСЄ доказів про нібито порушення розведення сил українською стороною.

"Озброєні члени збройних формувань Російської Федерації, використовуючи рельєф місцевості та високу рослинність, зайшли на ділянку розведення на місця позицій підрозділів Об'єднаних сил, які були вивільнені при розведенні, і відкрили показовий вогонь трасуючими кулями у свою сторону", - йдеться в повідомленні.

У штабі зазначили, що інцидент стався на відстані 250 метрів від відеокамери спостереження ОБСЄ, яка на думку бойовиків, повинна надати безапеляційні доведення факту порушення розведення сил і засобів з української сторони.

"Метою таких дій може бути загострення ситуації на ділянці розведення, яка в подальшому може призвести до повернення військ на вихідні позиції до розведення або заняття нових вигідних рубежів збройними формуваннями Російської Федерації в зазначеному районі", - повідомили у штабі.