Гриневич не впустили до школи, в якій вона працювала учителем

Міністерку освіти і науки Лілії Гриневич відмовили у відвідуванні однієї з львівських шкіл, в якій вона раніше працювала вчителем біології. Про це глава Міносвіти повідомила сьогодні, 21 червня, на своїй сторінці в Facebook, пише Depo.ua.

"Мене як міністерку освіти і науки вперше чиновниця від освіти міста Львова не пустила у школу поговорити з тренерами Нової української школи та перевірити впровадження реформи.Чиновниця з управління освіти вимагала написати листа та отримати дозвіл міського голови", – написала вона.

Гриневич зазначила, що три роки постійно у відрядженнях, намагаючись згуртувати спільноти вчителів, директорів, тренерів НУШ навколо реформи, бо ми всі співвідповідальні за успіх і продовження НУШ.

"З кожного міста і школи я привожу в МОН зауваження до запровадження реформи - щодо навчання вчителів, якості закупленого обладнання, методичної підтримки шкіл. Потім ми з цим працюємо для корекції процесів", – зазначила очільниця Міносвіти.

Але політичній доцільності, за її словами, байдуже на реформи.

"Особливо неприємно те, що це школа, в якій я була вчителем біології. Я все одно зустрінусь із педагогами. Вони самі прийдуть на зустріч на іншому майданчику, хоча з огляду на логістику візиту це буде не зручно", – підсумувала Гриневич.