На Донбасі снайпер ДНР застрелив українського воїна, прикриваючись дитиною

Військовослужбовці ЗСУ повідомили, що на позиції снайпера терористичної ДНР, який 17 грудня застрелив старшого солдата 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів зимового походу Василя Лісіцина, помітили дитину. Про це передає пресслужба 28-ї ОМБр.

Як повідомляється, незадовго до фатального пострілу на позиції снайпера розвідка бригади зафіксувала дитину. Фото опублікували у групі 28-ї ОМБр у Facebook.

"Так, вам не здалося. На фото − дитина. Маленька дівчинка грається, поки ворожий снайпер працює. Чи знає противник, що ми не зробимо жодного пострілу, поки, навіть теоретично, дитина може бути наражена на небезпеку? Очевидно, так", − йдеться у повідомленні.

Військовослужбовці підкреслили, що ворог користується присутністю дітей на передових позиціях.

"Складно знайти слова, щоб хоч якось охарактеризувати таку підступну тактику. Дитина на позиції. Це не можна зрозуміти, не можна виправдати, не можна пробачити. Ось, це воно − справжнє обличчя ворога. Обличчя, що ховається за крихітною дитячою спиною", − зазначили у 28−й ОМБр.

Нагадаємо, 17 грудня у зоні бойових дій на Донбасі загинув військовослужбовець. Ним виявився старший солдат 28-ї ОМБр Василь Лісіцин.