На Донеччині відновила роботу залізнична станція, яку закрили у 2017 році

У Донецькій області відновила свою роботу залізнична станція "Скотувата", де з 2017 році був повністю припинений рух потягів. Про це повідомляє пресцентр штабу Операції об'єднаних сил.

Як зазначається, з відновленням станції збільшилася протяжність залізничного сполучення Укрзалізниці на 14 кілометрів у бік тимчасово окупованих територій.

"Станція "Скотувата", що на Донеччині, відновила свою роботу. У 2015 році через чисельні пошкодження залізничної інфраструктури станція призупинила свою роботу, а у 2017 році рух потягів по ній зупинився повністю. За ініціативою Командування Операції об'єднаних сил, керівництва Укрзалізниці та місцевих органів самоврядування у жовтні цього року на станції розпочалися ремонтно-відновлювальні роботи, які закінчилися сьогодні, 30 грудня", - йдеться у повідомленні.

Так, на оновленій ділянці залізниці курсуватиме дві пари приміських електропоїздів.

"Дане рішення значно покращує транспортне сполучення між населеними пунктами на звільненій території Донбасу", - повідомили у штабі ООС.

За словами помічника Командувача об'єднаних сил з стратегічних комунікацій полковника Дмитра Бородавка, запуск станції дає можливість діставатись працюючим мешканцям до місця роботи, студентам до місць навчання, пенсіонерам для отримання пенсій і, зокрема, для закупівлі необхідних ліків.

Він також додав, що важливе завдання – мінімізувати наслідки війни для місцевого населення, передусім для дітей та літніх людей.

Залізнична станція "Скотувата" збудована у 1871 році у н.п. Верхньоторецьке. Станція відноситься до залізничної гілки Костянтинівка – Ясинувата.