На пункті пропуску «Станиця Луганська» запрацював тимчасовий міст

Підготовчі роботи з відновлення зруйнованої частини мосту та зведення тимчасового деревʼяного мосту на контрольно-пропускному пункті «Станиця Луганська» завершили. Про це повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, передає пресцентр штабу ООС.

"Сьогодні, було введено в експлуатацію тимчасовий обхідний місток, що дозволить громадянам без ускладнень здійснювати переміщення", - йдеться у повідомленні.

У Центрі контролю зауважили, що обхідний міст буде працювати, допоки ремонтуватимуть зруйновану частину основного мосту.

Будівельники розпочали роботи з ремонту основного мосту через річку Сіверський Донець. Тимчасовий міст обіцяли відкрити до 11 жовтня, але будівництво завершили на тиждень раніше.

"Впродовж наступних днів будівельники продовжать роботи, безпосередньо, на зруйнованій ділянці мосту: буде здійснено демонтаж зруйнованої частини мосту та дерев’яних трапів тощо", - додається у повідомленні.